İlham Veren Hesaplar (Youtube,Instagram)

Herkese Merhaba

Bugün sizlerle takip etmekten zevk aldığım bazı hesapları paylaşacağım. Bu hesaplar benim gerçekten severek takip ettiğim ve insana birçok şey kattığına inandığım hesaplar… Umarım sizler de seversiniz. Elimden geldiğince hesapları neden sevdiğimi açıklamaya çalışacağım ama bir insanı neden sevdiğimizin açıklaması neden olur onu da pek bilmiyorum… Neyse siz beni anladınız diyerek hesaplara geçiyorum…

YouTube

Cansu Dengey  Acar  – Kanali kozmetik ve lifestyle olarak geçen bu youtuberımızı tanımayan yoktur ama ben yine de söylemek istedim.Oldukça samimi ve sizi alışveriş çılgınlığına itmeyen bir youtuber… Gerçekten bu işi insanlara ve kendine bir şeyler katmak için yapıyor.

Ece Targıt – İlk zamanlarından beri takip ettiğim bir youtuberımız Ece… Gezileri olsun motivasyonları olsun gerçekten insana bir şeyler katıyor. Bunun dışında eğitimi ve bilgisiyle de söylediklerinin boş olmadığını anlıyoruz. Bir çok kanala göre Ece de Cansu’da olduğu gibi insanlara alışveriş ve popülarite sunmak yerine kaliteli yaşam sunuyor…

Filme Gitmeden Önce – Bu kanalı bu listeye eklememe biraz şaşırsam da seviyorum sanırım. Yani bazı yorumlarını sevmiyorum hatta çoğu zaman neden böyle düşünüyor desem de filmler adına güncel yorumlarda bulunması hoşuma gidiyor. Hani sıkı bir fanım diyemem…

Ilgın Özgan – En sevdiğim kanal kesinlikle Ilgın’a ait… Kanalına tam bi sıfat koyamam ama içerikleri her daim hoşuma gidiyor. Tanışma ve arkadaş olma fırsatım olsa kesinlikle Ilgın ile dost olmak isterdim.

Jordan Clark  – Kırtasiye ürünlerine ve mektuplaşmaya meraklı bir birey iseniz bu kanala da hayran kalacağınıza eminim. Minimal düzeni ve bohem havasına da ayrıca hayran olduğumu söyleyebilirim.

Konuşan Kitap – Kitapları ses dosyaları haline getiren bu kanala cidden bayılıyorum. Ben evde iş yaparken ses isteyen insanlardanım ve bazen müzik dinlemek yerine bu tür şeyleri tercih ediyorum. Gerçekten oldukça faydalı ve görme sorunu olan bireyler için de çok faydalı bir kanal. Kesinlikle  başarısı artsın ve daha çok esere ulaşsın diye bile takip edilebilir.

Martina Sergi – Yoga videoları çeken bir kadın kendisi ve kanalını ben Instagram hesabı sayesinde keşfettim. Evde deniyorum oldukça da güzel.

Melisa Geliş – En sevdiğim kanallar listesinde ikinci sırada olan bir kanal bu. Melisa’nın yaşadığı deneyimi ve nasıl daha ekolojik daha minimal olduğunu adım adım gördüğümüz bu kanalda… Kendi değişimimi bulduğumu söyleyebilirim. Gerçekten ama gerçekten bana en ilham veren kanallardan biridir. Ki kendisiyle de çoğu zaman konuşurum. Mesaj atıp sorduğunuz zaman sizinle konuşan , yol gösteren çok tatlı bir kadın ♥

Bu arada kendine bir blog da açtı ve oradaki yazılarına da göz atmalısınız. Minimal hayatına dair yazısı muazzam.

Instagram

Ayşe Köroğlu – Böyle diyince biraz komik olacak ama bu kadının ciddi anlamda sapığıyım! Instagram bildirimlerimin açık olduğu tek kişi Ayşe Hanım. Kelimelerle anlatılamayacak doğal , güzel kısacası evrenin en harika kadını. Resmen kendime idol edindim.

Aristotelian  – Bu hesap Helena adında bir felsefe öğrencisine ait. Helena’nın kullanıcı adındaki Aristoteles’i görür görmez kendisine mesaj atıp tanışmıştım. Ve hala yakınız. Mesajlaşıyoruz,konuşuyoruz ve en önemlisi harika bir kitap zevki var. Hesabı oldukça ilham verici!

Benim severek takip ettiğim hesaplar bu kadardı umarım sizler de seversiniz. Tavsiye etmek istediğiniz öneriler var ise açığım.

Sevgiler Öz.

“İlham Veren Hesaplar (Youtube,Instagram)” için 2 yorum

  1. Her şey dilediğin gibi olsun, sadelik dolu bu güzel blogda. Tertemiz bir blog , yazılar ise ilham kaynağı. İyi ki varsın , yazıların devamının gelmesi dileğiyle , sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.